SHOP NOW TR

eOfis

eOfis provides service to its customers with workspaces in all offices at A+ plazas and locations.

Co-working Spaces 444 34 80 Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park Blokları No:12/1 Bakırköy
0 / 10 Ratings

Description

Established at Yeşilköy EGS Business Blocks in 2010, eOfis provides virtual offices, flexible offices and meeting room services at its branches on Istanbul, Ankara, Izmir, Gaziantep, Bursa, Konya and Mersin.


eOfis provides service to its customers with workspaces in all offices at A+ plazas and locations.


As eOfis, we provide high-quality office solutions with both technological infrastructure and modern offices and meeting rooms with an 80% cost advantage to companies that work in various lines of work, from entrepreneurs to professionals that work remotely, are not frequently in the office, 

and do not want to deal with the general costs of an office.


VISION

Our vision is to become a flexible office company which is most preferred in the flexible office and virtual office sector that has been growing in recent years and provides the best quality service to its customers. Furthermore, another vision is to become a brand throughout the world, especially in Turkey, with a corporate identity while taking fast and firm steps.


MISSION

We aim to provide professional office services to our customers at prestigious business centres with high-quality and modern office solutions, to decrease the cost of company owners, thus allowing them to focus on their business and achieve success.


Photos

Video

Maps

Comments

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Business Hours

Today 08:30-19:00
Monday 08:30-19:00
Tuesday 08:30-19:00
Wednesday 08:30-19:00
Thursday 08:30-19:00
Friday 08:30-19:00
Saturday 08:30-19:00
Sunday Closed

Price Range

Price Range

Statistic

  • 56 Views
  • Likes
  • 0 Ratings

Rating Average

0.00/10
Average

Claim your free business page to have your changes published immediately. Claim this business

Co-working Spaces

Checkout Latest News And Articles From Our Blog

IamIstanbul, Istanbul a açılan kapı

Dev imparatorlukların ana şehri İstanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul