SHOP NOW TR

Xtrem Aventures İstanbul

Xtrem Aventures we established our first park in 2015 UNIQA Istanbul in Turkey in the wooded area of ​​8000 square meters.

Nature & Adventure +90850 850 8647 Huzur, Maslak Ayazağa Cd. No:4, 34396 Sarıyer/İstanbul
0 / 10 Ratings

Description

Xtrem Aventures has been designing and building amusement parks and high rope courses around the world for over 10 years. The specialty of our company, which is headquartered in France, is to keep the excitement alive with outdoor activities that appeal to everyone. Xtrem Aventures, represented in 16 countries including France, Germany and the USA; It carries out all stages of the formation process of a thematic park such as surveys and expertise reports, field planning and installation, implementation, quality control and certification, professional employee training, maintenance and repair.



Listing Amenities

Photos

Video

Maps

Comments

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Business Hours

Today 9am-6pm
Monday 9am-6pm
Tuesday 9am-6pm
Wednesday 9am-6pm
Thursday 9am-6pm
Friday 9am-6pm
Saturday 9am-6pm
Sunday 9am-6pm

Price Range

Price Range 35 TL - 90 TL

Statistic

  • 1132 Views
  • Likes
  • 0 Ratings

Rating Average

0.00/10
Average

Claim your free business page to have your changes published immediately. Claim this business

IamIstanbul, Istanbulun en buyuk dijital platformu

Dev imparatorluklarin ana merkezi Istanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul