SHOP NOW TR

Torium Shopping Mall

Torium Shopping Center is located on Haramidere E-5 highway, between Beylikdüzü and Avcılar.

Shopping Malls +90 212 699 90 50 Turgut Özal Mahallesi E-5 Üzeri, Haramidere Yolu, 34903 Esenyurt
0 / 10 Ratings

Description

Torium Shopping Center is located on Haramidere E-5 highway, between Beylikdüzü and Avcılar, one of the rising centers of Istanbul. Torium, built by Torunlar REIC, one of the trusted names in the real estate sector; With its size, diversity and service quality, it hosts millions of visitors from Turkey and abroad.

Offering unique contents and activities in the field of entertainment as well as shopping, flavor and cinema, Torium is a true living center.

Torium Shopping Mall, which is at your service with 180 stores with distinguished brands, takes you right in the middle of the fun by carrying out campaigns, events and competitions that will increase your shopping pleasure. In Torium, which allocates 30% of the total leasable area to entertainment, you will find more than a shopping center and you will not understand how the time passes with your family and loved ones.

Photos

Video

Maps

Comments

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Business Hours

Today 10:00–22:00
Monday 10:00–22:00
Tuesday 10:00–22:00
Wednesday 10:00–22:00
Thursday 10:00–22:00
Friday 10:00–22:00
Saturday 10:00–22:00
Sunday 10:00–22:00

Price Range

Price Range

Statistic

  • 960 Views
  • Likes
  • 0 Ratings

Rating Average

0.00/10
Average

Claim your free business page to have your changes published immediately. Claim this business

IamIstanbul, Istanbulun en buyuk dijital platformu

Dev imparatorluklarin ana merkezi Istanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul