SHOP NOW TR

SUCOOL

SUCool offers mentorship, business development and office supports to 10 teams that match the criteria, every cycle.

Startups Kolektif House Levent. Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No: 5 (Harman Sok.) Şişli / İstanbul
0 / 10 Ratings

Description

SUCool offers mentorship, business development and office supports to 10 teams that match the criteria, every cycle. Chosen projects get support actively until the next teams are chosen. At the end of this period, the aim is to complete and confirm the business models of the projects. SUCOOL gives scholarships to chosen entrepreneurs to send them to Silicon Valley or London Startup Acceleration Camps. Good performed projects can take advantage of the services of INOVENT incubation center, afterwards.

Photos

Video

Maps

Comments

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Business Hours

Today

Price Range

Price Range

Statistic

  • 344 Views
  • Likes
  • 0 Ratings

Rating Average

0.00/10
Average

Claim your free business page to have your changes published immediately. Claim this business

IamIstanbul, Istanbulun en buyuk dijital platformu

Dev imparatorluklarin ana merkezi Istanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul