SHOP NOW TR

Regus

Regus is the world’s largest provider of flexible workspace solutions, with customers including some of the most successful entrepreneurs, individuals and multi-billion dollar corporations.

Co-working Spaces +90 212 900 16 58 Altunizade, Kısıklı Cd. No:28 D:floor 1-2, 34662 Üsküdar/İstanbul
0 / 10 Ratings

Description

Regus is the world’s largest provider of flexible workspace solutions, with customers including some of the most successful entrepreneurs, individuals and multi-billion dollar corporations.Our network includes almost 3000 business centres, spanning almost 900 cities across 120 countries.Through our range of office formats, as well as our growing mobile, virtual office, and workplace recovery businesses, we enable people and businesses to work where they want, when they want, how they want, and at a range of price points.Founded in Brussels, Belgium, in 1989, Regus is based in Luxembourg and listed on the London Stock Exchange

Photos

Video

Maps

Comments

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Business Hours

Today 08:30-18:00
Monday 08:30-18:00
Tuesday 08:30-18:00
Wednesday 08:30-18:00
Thursday 08:30-18:00
Friday 08:30-18:00
Saturday Closed
Sunday Closed

Price Range

Price Range

Statistic

  • 841 Views
  • Likes
  • 0 Ratings

Rating Average

0.00/10
Average

Claim your free business page to have your changes published immediately. Claim this business

IamIstanbul, Istanbulun en buyuk dijital platformu

Dev imparatorluklarin ana merkezi Istanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul