SHOP NOW TR

Pendis Dental Clinic

Pendiş Dental Clinic is located in Istanbul, Turkey and offers affordable dental care to both local and international patients.

Dental Health +90 216 375 22 23 Doğu Mahallesi, Lokman Hekim Caddesi (Dere Sk.) No: 23 / A, 34896 Pendik, İstanbul
0 / 10 Ratings

Description

Pendiş Dental Clinic is located in Istanbul, Turkey and offers affordable dental care to both local and international patients.

The clinic is located in the district of Pendik, on the Asian side of the city and offers a good location for visitors from overseas to take advantage of low-cost dental care while enjoying the sights of this enchanting city.

The clinic offers contemporary, modern facilities and is equipped with state-of-the-art technologies, including 3D/CT scanning and digital x-rays. A highly professional and skilled team work together to deliver all-round dental care, whether you require a simple procedure or something more complex.

Photos

Video

Maps

Comments

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Business Hours

Today 09:00–23:00
Monday 09:00–23:00
Tuesday 09:00–20:00
Wednesday 09:00–23:00
Thursday 09:00–23:00
Friday 09:00–23:00
Saturday 09:00–23:00
Sunday Closed

Price Range

Price Range

Statistic

  • 829 Views
  • Likes
  • 0 Ratings

Rating Average

0.00/10
Average

Claim your free business page to have your changes published immediately. Claim this business

IamIstanbul, Istanbulun en buyuk dijital platformu

Dev imparatorluklarin ana merkezi Istanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul