SHOP NOW TR

Nusr-et Steakhouse Sandal Bedesteni

Nusr-Et Steakhouse opened its doors in 2010; delicious meats, It maintains the leadership of the sector with its unique service and boutique concept.

Restaurant & Cafes +90 212 512 01 36 Beyazıt Mahallesi Çarşıkapı Nur-u Osmaniye Caddesi Sandal Bedesteni Çarşısı, 34126 Fatih/İstanbul, Turkey
0 / 10 Ratings

Description

Nusr-Et Steakhouse opened its doors in 2010; delicious meats, It maintains the leadership of the sector with its unique service and boutique concept. Creating many unique options for meat lovers, DELIGHTFUL AND DELICIOUS TO STEAKHOUSE CULTURE IN A SHORT TIME Bringing a new interpretation, Nusr-Et is indispensable for meat-goers. It provides service as a venue. The first and only address for meat enthusiasts since the first day it was opened Nusr-Et Steakhouse; It makes a difference with its rich flavors, warm atmosphere and service.

Enjoy the taste habits and tastes of the guests in all its branches. Nusr-Et Steakhouse prioritizes its comfort; İstanbul Etİler, İstanbul Sandal Bedesten, Ankara KavaklIdere, D-Hotel Marİs, In Bodrum YalIkavak Marina, Dubai, Abu Dhabi, Doha, MIAMI, New York and Mykonos With its unique meats, it continues to be the number one choice for meat lovers.

Nusr-Et's customary meat and service quality into the burger concept carrying Nusr-Et Burger, those who do not compromise on taste, It weighs heavily in Bebek, Nişantaşı, Kanyon and İstinyePark branches.

Photos

Video

Maps

Comments

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Business Hours

Today

Price Range

Price Range

Statistic

  • 3835 Views
  • Likes
  • 0 Ratings

Rating Average

0.00/10
Average

Claim your free business page to have your changes published immediately. Claim this business

IamIstanbul, Istanbulun en buyuk dijital platformu

Dev imparatorluklarin ana merkezi Istanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul