SHOP NOW TR

KidzMondo

KidzMondo is an indoor theme park, designed for kids between the ages of 4 to 14. It features self - contained city built for and run by kids.

Entertainment +90 212 348 10 00 KidzMondo Trump İstanbul Trump Alışveriş Merkezi Mecidiyeköy Yolu Cad. No: 12 B3 Katı Mecidiyeköy, Şişli - İstanbul
0 / 10 Ratings

Description

KidzMondo is an indoor theme park, designed for kids between the ages of 4 to 14. It features self - contained city built for and run by kids.

KidzMondo has its own economy - its currency called "Kidlar"-, public services and over 40 different professions such as Astronomy, Dans&Music Club, Crime Scene Investigation, Supermarket, Police Station, Hotel, Beauty Salon, Race Track and many many more in the park.

KidzMondo is a safe theme park where kids enjoy while performing the role they are playing and are led by a highly qualified educator team.

If you're looking for a place where your kids can have an amazing time, KidzMondo is the right place for you!

Let's go and discover a marvelous and exceptional world of KidzMondo!

Photos

Video

Maps

Comments

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Business Hours

Today 10:30–20:00
Monday Closed
Tuesday 10:00–16:00
Wednesday 10:00–16:00
Thursday 10:00–16:00
Friday 10:00–19:00
Saturday 10:30–20:00
Sunday 10:30–20:00

Price Range

Price Range

Statistic

  • 1102 Views
  • Likes
  • 0 Ratings

Rating Average

0.00/10
Average

Claim your free business page to have your changes published immediately. Claim this business

IamIstanbul, Istanbulun en buyuk dijital platformu

Dev imparatorluklarin ana merkezi Istanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul