SHOP NOW TR

Istanbul Eye Hospital

Our hospital has been serving as a private branch hospital since 2001. İstanbul Göz Hastanesi located in Bahçelievler can be easily accessed from Yeşilyurt, Florya, Ataköy, Bakırköy, Şirinevler, Bağcılar, Güngören, Avcılar. It is 500 meters from the İncirli Metrobus Stop and 7 km from Atatürk Airport.

Eye Surgery 444 44 34 İzzettin Çalışlar Cad. Neyyire Neyir Sk. No:3
0 / 10 Ratings

Description

Our hospital has been serving as a private branch hospital since 2001.
İstanbul Göz Hastanesi located in Bahçelievler can be easily accessed from Yeşilyurt, Florya, Ataköy, Bakırköy, Şirinevler, Bağcılar, Güngören, Avcılar. It is 500 meters from the İncirli Metrobus Stop and 7 km from Atatürk Airport.
It offers service for the members of all private insurance institutions, banks and Social Security Institution (SSI, Bağkur, Pension Fund and Public Officers).

MISSION

Adhering to medical ethics and work ethics, respecting employee and patient rights, providing eye diseases diagnosis and treatment services.

Photos

Video

Maps

Comments

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Business Hours

Today 24 Hours Open
Monday 24 Hours Open
Tuesday 24 Hours Open
Wednesday 24 Hours Open
Thursday 24 Hours Open
Friday 24 Hours Open
Saturday 24 Hours Open
Sunday 24 Hours Open

Price Range

Price Range

Statistic

  • 439 Views
  • Likes
  • 0 Ratings

Rating Average

0.00/10
Average

Claim your free business page to have your changes published immediately. Claim this business

IamIstanbul, Istanbulun en buyuk dijital platformu

Dev imparatorluklarin ana merkezi Istanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul