SHOP NOW TR

Getir

Founded in Istanbul, Turkey in 2015, Getir is the fastest on-demand mobile retailer in the world.

Startups +90 (850) 532 50 50 Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337
0 / 10 Ratings

Description

Founded in Istanbul, Turkey in 2015, Getir is the fastest on-demand mobile retailer in the world. Getir’s main purpose is to make everyone’s life easier by giving them the ultimate convenience. Every day we deliver thousands of goods from milk, to diaper; from ice cream to detergent. Yet, beside everything else, we deliver the most essential thing that every human being in this planet needs: Time.

Getir actually is 70% a technology, 20% a retail and 10% a logistics company. By building an excellent technology we are able to deliver so fast, make efficient marketing and handle a complex supply chain system.

Getir is growing fast and is looking for talented, motivated professionals to add to the team. Please submit your resume and let us know how you can contribute to our growth!

Photos

Video

Maps

Comments

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Business Hours

Today

Price Range

Price Range

Statistic

  • 1186 Views
  • Likes
  • 0 Ratings

Rating Average

0.00/10
Average

Claim your free business page to have your changes published immediately. Claim this business

IamIstanbul, Istanbulun en buyuk dijital platformu

Dev imparatorluklarin ana merkezi Istanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul