SHOP NOW TR

Gastronometro

Gastronometro, Türkiye'de gastronominin gelişimine katkı sağlamak ve gastronomi dünyasına yepyeni bir ritim sunmayı amaçlıyor.

Gastronomy +90 212 4787708 Güneşli Mah., Koçman Cd.Güneşli Kavşağı, 34212 Bağcılar/İstanbul, Türkiye
0 / 10 Ratings

Description

No matter how much the world changes, no matter how technology advances, eating is one of the only happiness that modern times can never take away from us. This sincere bond that he has established “with happiness” turns the world of gastronomy into a real passion for professionals; just like in Gastronometro ...

Turkey's remarkable gastronomy with the first platform of its kind Gastronometro, students from the chef, purchased from suppliers receiver; From restaurant and hotel operators to taste lovers; It was launched as a meeting point for all sides of the industry, from gastronomy writers to researchers.1700 m2 installation, training, development and activity center Gastronometro designed to contribute to the development of gastronomy in Turkey and aims to provide a new rhythm to the world of gastronomy.

Listing Amenities

Photos

Video

Maps

Comments

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

Business Hours

Today 08:00-17:00
Tuesday 08:00-17:00
Wednesday 08:00-17:00
Friday 08:00-17:00
Saturday 08:00-17:00
Sunday Closed
Thursday 08:00-17:00
Monday 08:00-17:00

Price Range

Price Range

Statistic

  • 1233 Views
  • Likes
  • 0 Ratings

Rating Average

0.00/10
Average

Claim your free business page to have your changes published immediately. Claim this business

IamIstanbul, Istanbulun en buyuk dijital platformu

Dev imparatorluklarin ana merkezi Istanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul