SHOP NOW TR

%10 Discount - VIP Minivan Airport-Hotel Transfer

%10 Discount - VIP Minivan Airport-Hotel Transfer
You may want to make your transportation between the airport and the hotel by VIP individually or with your family, if you are traveling to Istanbul, commercial or touristic. In order to provide this special transportation type; iamistanbul-transfer, where you can get service in Istanbul, takes you to your hotel with specially prepared VIP vehicles. Thanks to Istanbul Airport VIP transfer service offered by the company, you can get to your hotel as soon as you receive your belongings after you get off the plane. Because according to the landing time of your plane, your company is waiting for you at the entrance of the airport by your VIP vehicle, and then it takes you to your hotel.
To get your discount code, please fill the contact form and we will send you all details.
https://www.iamistanbul.com/contact
Then you can use this code in your Checkout process


Reysen Admin

After writing about all things food and lifestyle in Istanbul for over a decade, a typical day in Reysen’s life might involve attending a boutique launch, followed by a cocktail-menu tasting and dinner at a hot new restaurant. No surprise then, that this born-and-raised Istanbul

More posts by Reysen:
%5 Discount - Private Tour

%5 Discount on your private travel guides in Istanbul

DETAILS

IamIstanbul, Istanbul a açılan kapı

Dev imparatorlukların ana şehri İstanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul