SHOP NOW TR
SHOP info@iamistanbul.com

MiniVan - Shopping Tour

Book your transportation between the Malls, shopping areas by VIP Van individually or with your family by our partner PortVale

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Laudantium, iste hic praesentium aut soluta nostrum voluptate quod totam aliquid aspernatur odit. Deleniti adipisci commodi praesentium.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Harum quidem molestiae illum laudantium, praesentium architecto? Omnis sunt quae suscipit amet.

See Your Location For Services!

Services Included in the Price Free

 • Vehicle Guidance
 • Facility and Regional Guidance
 • Transportation Service

Extra Services 0

 • Food and Beverage Service
  (30 €)
 • Extra Travel Service
  (40 €)
 • Travel insurance
  (60 €)

IamIstanbul, Istanbulun en buyuk dijital platformu

Dev imparatorluklarin ana merkezi Istanbul.

 

Discover Istanbul

İstanbul, binlerce yıldan beri diğer kültürleri kucaklayan merkezi bir ticaret merkezi olmuştur. Kültürel çeşitliliğinin, zengin tarihi ve lezzetleri dahil olmak üzere bu muhteşem renkli ve tarihi şehir hakkında daha fazla bilgi edinilmesi için yepyeni bir proje hayata geçirildi. 

Tarihi, doğası, rengarenk şehri ve lezzetli yemekleri ile İstanbul hakkında her şeyi bulabileceğiniz platform "IamIstanbul".

Discover Istanbul

Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile İstanbul'a seyahat etmek, bu güzel şehirde yaşamak yada geçridiği her dakikayı harika bir deneyime dönüştürmek isteyen ziyaretçilere birçok bilgiyi barındıran bir platform hazırladık. 

Discover Istanbul

IamIstanbul.com, şehire turizim yada yaşama amaçlı gelen ziyaretçilerin İstanbul'da neler yapabileceklerini, şartları, yaşam ve gezi faaliyetlerini ve görmeleri gereken en iyi yerler hakkında bilmeleri gereken her şeyi keşfetmeleri için kaynaklar sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

iamistanbul